Në fushë do të zbresin 4 skuadra teksa do të zhvillojnë duelet e kthimit të fazës së 1/8-ave të Kupës së Shqipërisë.

Në orën 13:00, do të zhvillohen dy duele, ato mes Tiranës dhe Kastriotit si dhe Kukësi-Teuta.

Në ndeshjet e para Tirana dhe Teuta triumfuan respektivisht 1-4 dhe 2-0.

AXHENDA E NDESHJEVE TË KTHIMIT:

E MARTË, 14 MARS, ORA 13:00

TIRANA-KASTRIOTI (4-1)

KUKËSI-TEUTA (0-2)