Fotoja e dytë brenda pak ditësh. Në media ishte përfolur që Gerard Piqué dhe Shakira janë në krizë, por futbollisti spanjoll vazhdon të na dëshmojë të kundërtën.

Ai dhe këngëtarja duken shumë të lumtur krahë njëri-tjetrit dhe këtë gjë na e kanë vërtetuar edhe në fotot e fundit të publikuara në rrjetet sociale.

Shakira madje na ka dhënë edhe një këshillë për jetën.E para është që duhet të gjejmë një burrë të mirë (këtë e dinim) dhe gjithashtu edhe tartuf të bardhë.

Për të parën ua sugjerojmë t’ia merrni parasysh si këshillë, për të dytën po ua lënë juve në dorë./telesport/