Cristiano Ronaldo te PSG? Hipotezat janë të shumta për ekipin e tij të adhshëm, por asgjë nuk ka ende konkrete.

U diskutua këto ditë se Ronaldo kishte pranuar një ofertë nga vendi sauditë, ku portugezi do të përfitonte rreth 200 milionë euro në sezon.

Për “SkySports”, Nasser Al Khelaifi, presidenti i PSG-së ka folur rreth hipotezës së CR7 për të kaluar te klubi francez.

“Ne kemi Messin, Mbappe dhe Neymar. Është shumë e vështirë, por i uroj atij më të mirën. Ai është një lojtar fantastik, person dhe një lojtar i jashtëzakonshëm”, është shprehur numri një i klubit francez.