Moderatorja sportive Eva Murati, po pret me padurim hapjen e plazheve.

Bukuroshja që drejton emisionin e dedikuar “Champions Leagues”, ka pozuar së fundmi me bikini në ballkonin e shtëpisë, duke tërbuar ndjekësit e shumtë në “Instagram” me format e saj tepër joshëse.

E ëmbël dhe seksi si gjithmonë, Eva nuk është kursyer aspak duke postuar 4 foto… përvëluese. Të shumta kanë qenë komentet e mbërritura në llogarinë e moderators sportive, që i thurin elozhe pafund për format e saj bombastike.

Ajo numëron plot 242 mijë ndjekës në “Instagram”, teksa përveç se një vajzë tepër simpatike, është dhe moderatore mjaft e suksesshme.