Kukësi do të presë Vllazninë në ndeshjen e vlefshme për javën e 28-të në Superiore.

Të dyja skuadrat vijnë me moralin lart pas fitoreve në javën e kaluar.

Trajnerët Devolli dhe Osmani kanë publikuar formacionet zyrtare për këtë sfidë, teksa do të kërkojnë 3 pikët.

LIVE

KUKËSI 0-0 VLLAZNIA

NGJARJET KRYESORE

1′ Starton dueli!

FORMACIONET ZYRTARE

KUKËSI: Tafas, Lamçe, Zhongo,Hasaj, Mingo, Duka, Beshiraj, Zenunaj, Salami, Lala, Nikolai

Trajner: Bledar Devolli

VLLAZNIA: Mehidri, Juriç, Gruda, Sala, Çobaj, Boshnjaku, Mala, Hakaj, Stojanoviç, Alivoda Balaj

Trajner: Qatip Osmani