KUKËSI 0-0 VLLAZNIA

NGJARJET KRYESORE

6’ Salami provon sërish por gjen Mehidrin I cili e dërgon topin mbi traverësë. (VIDEO)

5’ Salami merr një top të mirë dhe gjuan drejt portës, Mehidri bën një pritje të mirë. (VIDEO)

4’ Lamçe godet me kokë drejt portës, topi përfundon mbi traversë. (VIDEO)

1′ Starton dueli!

FORMACIONET ZYRTARE

KUKËSI: Tafas, Lamçe, Zhongo,Hasaj, Mingo, Duka, Beshiraj, Zenunaj, Salami, Lala, Nikolai

Trajner: Bledar Devolli

VLLAZNIA: Mehidri, Juriç, Gruda, Sala, Çobaj, Boshnjaku, Mala, Hakaj, Stojanoviç, Alivoda Balaj

Trajner: Qatip Osmani