Teuta pret Vllazninë në sfidën e javës së 6-të të “Abissnet Superiore”, me të dyja skuadrat që kërkojnë tre pikët.

Durrsakët ende nuk e kanë ndjerë shijen e fitores dhe kështu do të bëjnë çmos për ta arritur në këtë sfidë.

Nga ana tjetër, shkodranët duan të konfirmojnë që vazhdojnë të jenë pretendentë për titull dhe tre pikët në transfertën e Durrësit do të ishin ato që do ta bënin këtë.

LIVE TEUTA-VLLAZNIA 0-0