Vllaznia e futbollit te femrave ka mbyllur sot nje vit shume te suksesshem ku kane fituar gjithçka duke qene emblema e futbollit shqiptar me arritjen e jashtezakonshme, kualifikimin ne fazen e grupeve te Champions League.

Nderkohe vete klubi i femrave permes nje postimi te shperndare ne faqen e tij ka dashur perveçse te uroje per festa, e ka bere kete gje edhe per tifozet e zjarrte shkodrane qe i kane qendruar shume afer ekipit te tyre. Ja çfare shkruhet ne kete urim:

” K.F.F VLLAZNIA uron të gjithë shqiptarët kudo që ndodhen Gëzuar Vitin e Ri 2023.

Urimet më të përzemërta për ju dhe familjet tuaja kudo që ndodhen.

Një urim të veçantë kemi për te gjithë tifozët dhe mbështetësit e K.F.F Vllaznia që i kanë qëndruar pranë ekipit dhe na kanë suportuar vazhdimisht. Qoftë 2023 një vit i mbarë dhe i suksesshëm për të gjithë!