Vllaznia dhe Laçi barazojnë 1-1 dhe “vrasin” njëra-tjetrën në garën për vendin e katërt.

Dy skuadrat ndajnë nga një pikë, por ky rezultat i shërben më shumë Teutës, që falë fitores ndaj Egnatias është ngjitur në vendin e katërt.

Balaj kalon shkodranët në avantazh, por Laçi kundërpërgjigjet me Guindo, që shënon nga pika e bardhë.

Mbyllet 1-1, një rezultat që nuk i shërben asnjërës nga skuadrat.