Java e 14-të e Superiores do të mbyllet me 3 duele që do të luhen sot.

Në orën 13:30 Kukësi do të presë Skënderbeun dhe Laçi-Egnatian. Të gjitha skuadrat do të kërkojnë fitoren.

Në orën 16:00 Teuta do të përballet me Vllazninë. Të dyja ekipet kanë nevojë për pikë të plota edhe për shkak të renditjes në të cilën ndodhen. Durrsakët në vendin e fundit dhe shkodranët në vendin e 8-të.

NDESHJET

KUKËSI-SKËNDERBEU ORA 13:30

LAÇI-EGNATIA ORA 13:30

TEUTA-VLLAZNIA ORA 16:00