FAQJA E PARE Etiketimet Vllaznit Ultras

Etiketim: Vllaznit Ultras

FUTBOLLI I FEMRAVE

VIDEO/ Megi Doçi, çfarë goli sot ndaj Tirana AS!

Golashenuesja me e mire ne historine e futbollit shqiptar Megi Doçi vazhdon jo vetem te shenoje, por disa prej golave te saj, jane vertete...

HISTORI

error: NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR