Vllaznia e femrave do luajë sot përballë Spartak Myjava. Sfida që fillon në orën 18:00 vlen grupet e Champions League.

Do jetë një prej shkodranëve apo sllovakëve, që në stadiumin “Mitar Mico Golis” të Petrovacit do mësojë sot nëse ka fatin të luajë mes më të mirave të Europës.

Me një postim në rrjetet sociale, Vllaznia ka njoftuar se ky takim do vijë falas përmes YouTubëe, ndërsa më poshtë keni dhe linkun.

Postimi:

Ndeshjen Vllaznia-Spartak Myjava (Sllovaki) e vlefshme per “Uefa Women Champions League” qe do te startoje ne oren 18.00, mund ta ndiqni ne linkun e meposhtëm.

https://youtu.be/8bVI737hxTM