Sfida e se dieles ne Laç ne mes skuadres vendase dhe Vllaznia po pritet me interes, sidomos tek tifozeria shkodrane e cila vazhdon ta mbeshtet skuadren e saj te zemres.

Grupimi “Vllaznit Ultras” permes faqes se tij zyrtare ka bere te ditur se do te jete prezent edhe te dielen ne kete ndeshje, per t’i mbeshtetur kuqeblute ne kete perpjekje te tyre per te marre te tetin rezultat pozitiv rradhazi.

TAN BASHKE N’LAC!

T’dilen ne oren 13:30 luhet Laci-VLLAZNIA. Nisja jone do bahet ne oren 11:00 te Turizmi.

Prezenca e secilit tifoz kuqeblu asht e domosdoshme dhe e randsishme. Veshu zi e lidhe shallin! Bashkohu me Vllaznit n’transferte e n’tribune. SHKOJME E FITOJME!