Barcelona merr lajmin e mirë pasi Lionel Messi është rikthyer në skuadër.

Trajneri Quique Setien do ta ketë të gatshëm në skuadër sulmuesin argjentinas për ndeshjen e parë të La Ligas.

“El Chiringuito” ka publikuar një video ku Leo Messi me grupin e plotë. Kampionët e Spanjës duan të mbrojnë titullin kampion dhe momentalisht janë para Realit në renditje.