Juban Danja ka arritur nje fitore shume te thelle ne ndeshjen e javes se tretë të kampionatit kombëtar të futbollit të femrave. Ajo ka mundur Dardaninë në shifrat 11-0. Një fitore që flet vetë me rezultatin e arritur ku vlen të përmendet sërish futbollistja kosovare që luan në rradhët e këtij ekipi, Advije Veliu që ka shënuar plot 6 gola në këtë ndeshje. Golat e tjerë kanë patur për autore Anela Vishkullin (2), Klaudia Rrotanin (2) dhe Emanuela Jakun (1). Me këtë fitore Juban Danja është në vendin e parë në tabelën e renditjes së këtij kampionati, me pikë të plota, 9 dhe me një golaverazh të shkëlqyer, 23-1.