Ndeshja Vllaznia- Tirana qe do te luhet te shtunen ne oren 16.45 ne stadiumin “Loro Boriçi” pritet me shume interes nga tifozerite e te dy ekipeve dhe si rrjedhoje numri i tyre ne stadium kete here mendohet te jete me i madh.

Nderkohe klubi shkodran pak minuta me pare permes nje njoftimi ne faqen e tij zyyrtare ka bere te ditur se nga sot ka nisur shitja online e biletave ndersa neser do te nise shitja ne sportel.

Jane publikuar edhe çmimet e biletave te kesaj ndeshje te cilat nga sa shihet jane te njejta me ato qe kane qene thuajse gjate gjithe sezonit. Ja njoftimi i Vllaznise:

NJOFTIM

Duke filluar nga sot nisja shitja online e biletave të ndeshjes Vllaznia- Tirana e cila luhet ditën e shtunë në orën 16.45 në stadiumin “Loro Boriçi”. Biletat mund t’i blini duke klikuar në linkun e mëposhtëm:
http://bileta.fshf.org/

Ndërkohë nga nesër nis shitja në sportelet pranë stadiumit.

Eja edhe TI!

Forca Vllaznia!