Erzeni do të presë Vllazninë në orën 13:30 në ndeshjen e vlefshme për çerekfinalet e Kupës së Shqipërisë.

Ky duel pritet te jetë tepër i luftuar me shkodranët favoritë për shkak të formës së mirë në të cilën ndodhen.

Trajnerët Bejzade dhe Osmani kanë publikuar formacionet zyrtare për këtë sfidë.

LIVE

ERZENI 2-1 VLLAZNIA