Partizani do të presë Vllazninë në ndeshjen e vlefshme për javën e 12-të të Superiores.

Partizani – Vllaznia

Të kuqtë kanë treguar një formë fantastike në javët e fundit duke marrë 5 fitore radhazi. E njëjta gjë nuk mund të thuhet për shkodranët të cilët renditen në vendin e 7-të.

Trajnerët Abilaliaj dhe Osmani kanë hedhur në fushë më të mirët për të dalë me 3 pikët nga “Arena e Demave”.

LIVE PARTIZANI-VLLAZNIA 1-1