Skënderbeu pret Vllazninë në Korçë, në sfidën e vlefshme për javën e 27-të të Superiores, me tre pikët që janë objektivi kryesor i të dyja skuadrave.

Korçarët kërkojnë të blindojnë pozicionin e tyre në zonën e “Final 4” dhe të ruajë distancën me ndjekësit.

Nga ana tjetër, shkodranët gjithashtu kanë si synim tre pikët, në mënyrë që të afrohen me Egnatian kryesuese.

LIVE SKËNDËRBEU-VLLAZNIA 0-0