Teuta pret Vllazninë në sfidën e javës së 24-të të Superiores, në stadiumin “Niko Dovana”, ku të dyja skuadrat duan tre pikët.

Durrsakët kërkojnë të lënë pas luftën për mbijetesë dhe të futen në “vallen” për Europë.

Nga ana tjetër, kuqeblutë e Josës nuk duan të humbasin më terren në zonën europiane dhe gjithashtu në garën për titull.

LIVE:

TEUTA 1-1 VLLAZNIA
30′ Kallaku / 13′ Mala