Vllaznia përballet sot me Erzenin në ndeshjen e javës së 29-të të Kategorisë Superiore me objektiva shumë të qartë për të dy skuadrat në “Loro Boriçi”.

Shkodranët duan t’u kthehen fitoreve dhe të afrohen përsëri me Egnatian që fitoi duelin e saj sot.

Ndërsa nga ana tjetër, shijakasve u bëjnë shumë punë pikët në një moment kur janë përfshirë në luftën për mbijetesën në elitë dhe janë të rrezikuar seriozisht për rënien.

LIVE VLLAZNIA-ERZENI 0-0