Vllaznia dhe Laçi provojnë shansin e fundit për një vend në Europë.

Në “Loro Boriçi”, dy skuadrat kanë një përballje direkte për vendin e katërt që të çon në Ligën e Konferencës dhe asnjërës nuk i lejohen gabime.

Sa i përket rreshtimeve, dy trajnerët nuk kanë preferuar të bëjnë surpriza duke i besuar më të mirëve.

Balaj do ta nisë titullar në kampin shkodran, teksa Nica i ka besuar Guindos duke e ulur në stol Shkurtajn.

LIVE

VLLAZNIA 1-0 LAÇI
47’ Balaj