Manchester United ka filluar të mendojë për sezonin e ardhshëm dhe duket se ka kthyer sytë nga kampionati italian.

Ditët e fundit është folur për disa vëzhgues të Manchester United për të parë Koopmeiners dhe Scalvini.

Sipas asaj që raporton ‘teamtalk.com’, Djajtë e Kuq do të ishin gati për të mposhtur konkurrencën me një propozim befasues: 110 milionë euro që do të përfundonin në arkat e Atalantës për dyshen që pëlqehet edhe nga emra të tjerë të mëdhenj në Itali dhe jashtë vendit.

Mbetet për t’u parë nëse propozimi do të arrijë realisht në tavolinën e drejtuesve të Bergamos dhe nëse do të ketë një marrëveshje mes palëve./telesport/