Kane mberritur ne Gjykaten e Shkodres agresoret e trajnerit Ernest Gjoka.

Kane mberritur ne gjykate Nehat Fojleta 19 vjeç dhe Sehar Xhenje 21 vjeç.Ata do te njihen sot me masen e sigurise.

Me date 22 shkurt trajneri Gjoka eshte sulmuar ne fushen sportive “Reshit Rusi” nga Nehat Fojleta i cili ka tentuar ta godase me thike e me pas eshte larguar me ndihmen e Sehar Xhenjes.