E kishte premtuar prej kohesh dhe me ne fund eshte bere realitet. Diten e djeshme kane mberritur ne Shkoder reklamat elektronike qe do te vendosen ne hapesiren rreth fushes se stadiumit “Loro Boriçi”.

Presidenti Alban Xhaferi kishte disa kohe qe e kishte premtuar kete gje dhe ato me ne fund kane mberritur. Madje gjate dites se sotme, mesohet te kete nisur edhe puna per vendosjen e tyre.

Keto reklama padyshim qe do te jene nje mundesi e mire per te gjithe bizneset per te reklamuar produktet e tyre ne ndeshjet qe Vllaznia do te luaje ne shtepi.

Klubi shkodran kesisoj ofron nje tjeter risi dhe kuptohet qe nuk do te sherbeje vetem ne aspektin viziv, por pritet patjeter qe te jape efektin e vet ne te ardhurat e tij./SHKODRA-SPORT.COM/