Në “Kukës Arena” është mbyllur pa fitues ndeshja mes Kukësit dhe Erzenit, me një pikë që i shërben më shumë verilindorëve në këtë moment të kampionatit.

Një penallti me shumë polemika e humbur në pjesën e parë, ka qenë episodi më i rëndësishëm i ndeshjes. Taipi ishte ai që gaboi duke e nxjerrë jashtë.

Ndërkohë, ky barazim e mban Erzenin në vendin e 8 me 40 pikë, 2 më pak se Kukësi i vendit të 7.

Tashmë për sa i përket “Play Off”, gjithçka do të vendoset në javën e fundit.,

KUKËSI 0-0 ERZENI