Vllaznia do të luajë të premtën në ora 17:45, në “Loro Boriçi” ndeshjen e rradhës kundër Partizanit. Sigurisht që për këtë përballje, në stadium do të jenë edhe Vllaznit Ultras.

Ata si gjithmonë do të vendosen në tribunën C5 dhe sipas komunikatës të publikuar sot në Facebook, ata kanë nisur edhe detajet e para të organzimit të tyre. Në këtë tribunë, biletat kushtojnë 200-lekë. Më poshtë, është edhe komunikata e “Vllaznit Ultras” e publikuar ditën e sotme në Facebook. /Maringlen ZHIVANI/

Diten e premte ne oren 17:45 luhet java e shtate e kampionatit

VLLAZNIA – Partizani

Djemt kane nevoje per mbeshtetje maksimale per rrugen drejt titullit. Prezenca detyrim dhe si gjithmone veshja me te zeza. Grumbullimi fillon ne oren 16:30 tek teatri.

Nji Jete Dy Ngjyra Nji Skuader!