Te dielen do te luhen ndeshjet e javes se trete te fazes se dyte te kampionatit 5×5 per Zonen e Shkodres qe po zhvillohen nen kujdesin e Federates Shqiptare te Futbollit.

Ndeshja padyshim me interesante e kesaj jave eshte ajo ne mes dy ekipeve qe kryesojne renditjen, “Air Albania” dhe “MFC Panthers”. Ky i fundit padyshim qe do te tentoje t’i shkaktoje humbjen e pare ekipit kryesues, por nuk dihet a do ia dale.

Megjithate edhe sfidat e tjera pritet te jene interesante dhe te dhurojne emocione jo vetem per futbollistet por edhe per sportdashesit qe i dnjekin keto ndeshje.

Java 10, 20.02.2022

1.Vllaznimi -Don Bosko Kalceto Gur i Zi ora 18:00

2. Olimpik -Shqiponja Bahcallek Arena ora 19:00

3. Air Albania – Panters Kompleksi Lici ora 19:00

4. Manchester – Gur i Zi Kompleksi Lici ora 20:00