ARKIV/ Arratisja e bujshme e Bërshenit dhe Hoxhës. Ja raporti sekret i shtetit shqiptar

0
Raporti sekret në 1987: Incidenti i rëndë me policinë në Helsinki dhe arratisja e dy futbollistëve në Greqi Pjesëmarrja e ekipit tonë kombëtar të futbollit në finalet e Evropianit “Francë 2016”, pa dyshim që është një nga arritjet më të...

STATISTIKA: VLLAZNIA- LAÇI, PËRBALLJET E TYRE NË VITE

0

Ja bilanci i plotë i ballafaqimeve Vllaznia- Laçi në historinë 26 vjeçare të përballjeve në mes tyre (në kllapa janë autorët e golave për ekipin shkodran):

FUTBOLL FEMRA: “LIBRI I ARTË” I SKUADRAVE FITUESE TË KUPËS SË SHQIPËRISË

0

Fitueset e Kupës së Shqipërisë në futboll për femra në vite:

STATISTIKA: VLLAZNIA- LUFTËTARI, HISTORIA E PËRBALLJEVE MES TYRE

0
Vllaznia- Luftëtari 01.04.1947 Shqiponja- Vllaznia 0-9 22.06.1947 Vllaznia- Shqiponja 2-0 11.03.1951 Puna Shk- Puna Gjir. 7-0 10.06.1951 Puna Gjir-Puna Shk ...

STATISTIKA: VLLAZNIA- LUFTËTARI,

0
Vllaznia- Luftëtari01.04.1947    Shqiponja- Vllaznia     0-922.06.1947    Vllaznia- Shqiponja     2-011.03.1951    Puna Shk- Puna Gjir.    7-010.06.1951    Puna Gjir-Puna Shk      0-111.04.1951    Puna Shk-Lufëtari       2-127.06.1954    Luftëtari- Puna Shk.    1-013.04.1955    Puna Shk.-Puna Gjir.    4-011.09.1955    Luftëtari- Vllaznia02.04.1962    Vllaznia- Luftëtari    7-118.05.1962    Luftëtari- Vllaznia   ...

SHAH: “LIBRI I ARTË” I EKIPEVE KAMPIONE (MESHKUJ)

0
Ekipet kampione të Shqipërisë në shah për meshkuj: 1969 Dinamo Tiranë 1970 17 Nëntori Tiranë 1971 Dinamo Tiranë 1972 Partizani Tiranë 1973 Studenti Tiranë 1974 Lokomotiva Durrës 1975 17 Nëntori Tiranë 1976 Dajti Tiranë 1977 17 Nëntori Tiranë 1978 Dajti Tiranë 1979 Dajti Tiranë 1980 Lokomotiva Durrës 1981 Lokomotiva Durrës 1982 Lokomotiva Durrës 1983...

SHAH: “LIBRI I ARTË” I KAMPIONEVE FEMRA (si individe)

0
Kampionet e Shqipërisë në vite si individ- femra: 1977 Leonora Shllaku (Labinoti Elbasan) 1978 Teuta Manjani (Korabi Peshkopi) 1979 Teuta Manjani (Korabi Peshkopi) 1980 Liri Bajo (Partizani Tiranë) 1981 Liri Bajo (Partizani Tiranë) 1982 Vega Paja (Lokomotiva Durrës) 1983 Ylvije Boriçi...

MUNDJE: KAMPIONËT E VITIT 1961

0
  1. Kampionët e mundjes së vitit 1961 sipas peshave:

STATISTIKA: VLLAZNIA- FUTBOLL NË SEZONIN 2008-09

0
Normal 0 false false false EN-US X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 ...