Partizani dhe Vllaznia do të përballen në supersfidën e javës të vlefshme për raundin e 30-të në Superiore.

Të kuqtë do tentojnë fitoren për të kapur vendin e dytë dhe shkodranët për t’iu afruar kreut.

LIVE PARTIZANI-VLLAZNIA 0-0