Vllaznia pret Egnatian në “Loro-Boriçi” teksa do të përballen në ndeshjen e vlefshme për javën e 31-të të Kategorisë Superiore.

Kuqeblutë vijnë në këtë duel pas humbjes me Tiranën ndërsa rrogozhinasit pas barazimit me Laçin.

Trajnerët Sedloski dhe Tetova do të kërkojnë fitoren në këtë ndeshje kaq të rëndësishme.

LIVE VLLAZNIA-EGNATIA 0-1