Vllaznia pret në “Loro Boriçi” Erzenin në sfidën e fundit çerekfinale të Kupës së Shqipërisë.

Kuqeblutë do të kërkojnë që të përmbysin shifrat e takimit të parë, që u mbyll me fitoren 2-1 të shijakasve.

Nga ana tjetër, këta të fundit duan të bëjnë surprizën e radhës dhe të shkojnë në gjysmëfinalen e Kupës, duke e parë si shpëtimin e vetëm të sezonit.

LIVE VLLAZNIA-ERZENI 0-0