Vllaznia e femrave do të kërkojë një tjetër rezultat historik, kësaj radhe në grupet e Ligës së Kampioneve, përballë Realit të Madridit.

Vajzat shkodrane luajnë ndeshjen e parë të tyre në këtë kompeticion dhe kështu do të kërkojnë të dalin me kokën lartë, përballë publikut të “Loro Boriçit”.

Edhe pse Reali duket favorit, sërish Vllaznia nuk do t’ia bëjë të lehtë.

REZULTATI LIVE:

VLLAZNIA 0-0 REAL MADRID