Shortcodes

Quisque arcu elit, condimentum eu convallis nec, mattis vitae elit. Aliquam eu justo eu ipsum ultricies rutrum non eu sapien. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean congue porttitor ligula, in tempor ipsum sagittis ut. Suspendisse sit amet tortor urna, ut mattis massa.

Nikaj: Ada e ka mendjen tek ndeshja me Ilirinë

0

Pas ndeshjes së humbur me Pogradecin për kupë me rezultatin 1-2, trajneri i Adës Samuel Nikaj ka bërë të ditur se objektivat e skuadrës që ai drejton nuk kanë qenë të përqendruara tek ndeshjet e kupës por tek ajo e rradhës në kampionat me Ilirinë.

Vllaznia për femra rrezikon gjobitjen nga Federata

0

Afati për të plotësuar dokumentacionin dhe për të marrë pjesë në kampionatin e ri ka skaduar dhe ekipi i basketbollit të femrave të Vllaznisë nuk është në rregull. Për rrjedhojë, ai pritet të ndëshkohet me gjobë nga ana e Federatës Shqiptare të Basketbollit.