Egnatia-Vllaznia është një nga ndeshjet e orës 13:45 në Superiore. Trajnerët Ramadani dhe Plori kanë zgjedhur edhe formacionet.

Te shkodranët ka shumë mungesa dhe detyrimisht ka shumë ndryshime në formacion. Edhe te rrogozhinasit janë bërë disa lëvizje, ku bie në sy në të majtë të mbrojtjes Lila.

Egnatia: Puja, Ymeralilaj, Krasniqi, Krivanjeva, Lila, Agbekpornu, Magani, Iseni, Duranski, Jackson, Pedro.

Vllaznia: Zogovic, Adili, Diagne, Bulatovic, Hakaj, Krymi, Heric, Kruja, Smajli, Mustedanagic, Djurdjevic