Beniada Nishani, mbesa e ish presidentit Bujar Nishani, e cilia njihet si tifozja e flaktë e Juventusit, vihet shpesh në vëmendjen e mediave shqiptare dhe ato italiane për fotot sensuale që ajo poston në rrjetet sociale.

Së fundmi, bukuroshja ka provokuar me pozën e saj topless, gjë që e ka fshehur përmes një truku të vogël. Në dyart e saj aj mban dy gjysma portokalli që i kanë mbuluar gjoksin.

“Pal vitaminë C”, shkruan Beniada bashkangjitur fotots, mesa duket e “frymëzuar” nga situata e pandemisë, për të cilën mjekët kanë këshilluar konsumimin e sa më shumë ushqimeve me vitaminë C për të mbajtur larg virusin.