Gola në Champions League, përgatitje për të njëjtën gjë edhe në kampionatin shqiptar, megjithatë sulmuesja e Vllaznisë gjen kohë edhe për pak plazh.

Bëhet fjalë për të talentuarën Uendi Muja. Ajo ka postuar në faqen e saj në instagram foto të bëra në plazh dhe natyrisht që linjat e saj nuk ka sesi të mos “çmendin” jo vetëm pushuesit por ndjekësit e saj në këtë rrjet social.

Kemi të bëjmë me një futbolliste të cilës i pëlqen të pozojë në mënyra e pozicione të ndryshme, ashtu siç di të bëjë mirë rolin e saj edhe në fushën e lojës.

Jo më kot, edhe ndjekësit që ajo ka, janë të shumtë.
© shkodrasport.com