Ditet e fundit eshte folur shume ne lidhje me portierin e Vllaznise Alen Sherri dhe gabimin e bere prej tij ne ndeshjen me Tiranen qe i kushtoi humbjen ekipin shkodran.

Me te drejte, portieri 22 vjeçar e meriton nje vend ne formacionin me te keq, por nuk eshte ai i vetmi pjestar i Vllaznise qe eshte pjese e tij me paraqitjen jo te mire qe beri ndaj bardhebluve.

“Panorama Sport” ka vene ne 11-shen me te keqe te javes edhe sulmuesin Silvio Zhunior pasi me dy gabimet e bera para portes se Ilion Likes duke mos shenuar, i kushtoi jo pak Vllaznise.

Por ne formacionin me te keq te javes ka patur vend edhe per dy shkodrane te tjere, pikerisht mbrojtesi shkodran i Laçit Abdurrahman Fangaj dhe trajneri i kesaj skuadre Armando Cungu.
www.shkodrasport.com