Bylisi pret në Ballsh Vllazninë në sfidën e parë të turit të dytë të Kupës së Shqipërisë, që zë vend në Grupin A.

Ballshiotët kërkojnë që të ecin sa më shumë në këtë kompeticion, duke parë dhe gjendjen në të cilën ndodhen në kampionat.

Nga ana tjetër, kuqeblutë e Josës duan të mbrojnë trofeun për të tretin vit radhazi.

LIVE:

BYLIS 0-1 VLLAZNIA

Jonuzi 37′