Partizani pret sot në orën 17:00 Vllazninë për tu përballur në ndeshjen e dytë çerekfinale të Kupës së Shqipërisë.

Ndeshja e parë u mbyll me shifrat 3-1 në favor të kuqebluve dhe “demat” tashmë do të bëjnë të pamundurën për të përmbysur gjithçka dhe për të shkuar në gjysmëfinale.

Trajnerët Kolela dhe Josa kanë hedhur në fushë më të mirët për tu kualifikuar në fazën tjetër.

LIVE PARTIZANI-VLLAZNIA 1-0
25′ Mensah