Vllaznia pret sot Erzenin në ndeshjen e cila mbyll javën e 11-të të Kategorisë Superiore.

Skuadra shkodrane e ka këtë një ndeshje të veçantë, pasi në pankinën e saj debuton trajneri Qatip Osmani.

Shkodranë vijnë nga një humbje zhgëngjyese në Kukës dhe sot kërkojnë të lënë pas krizën e rezultateve.

LIVE VLLAZNIA-ERZENI
1-0
28’ Balaj