Vllaznia e pret me shume interes sfiden e rradhes, ndaj skuadres qe kryeson aktualisht kampionatin, Partizanin, sfide e cila eshte caktuar te luhet te premten ne ora 17.45 ne stadiumin “Loro Boriçi” te Shkodres.

Duke e konsideruar nje takim shume te rendesishem, klubi kuqeblu ka vendosur qe ta filloje shitjen e biletave qe diten e sotme dhe kjo behet e ditur permes njoftimit te shperndare nga vete ai.

NJOFTIM

KF Vllaznia bën të ditur se nga dita e sotme do të nisë shitja e biletave për supersfidën Vllaznia- Partizani, e vlefshme për javën e shtatë të “Abisnet Superiore”. Ndeshja do të luhet në Shkodër, ditën e premte, dt. 07 Tetor 2022 ,ora 17.45 në stadiumin “Loro Boriçi”.

Oraret e shitjes së biletave tek biletaria e stadiumit, për këtë takim janë:

– E mërkure, dt. 05 tetor 2022, Ora 10.00 – 19.00

– E enjte, dt. 06 tetor 2022, Ora 10.00 – 19.00

– E premte, dt. 07 tetor 2022, Ora 10.00 – 18.00

Gjithashtu, për tifozët që duan të blejnë bileta në tribunat VIP, A dhe B, ditën e ndeshjes, do funksionojë edhe një pikë shitje shtesë, para hyrjes kryesore të stadiumit.

Ju njoftojmë se për këtë sezon, përpos pikës së zakonshme në sportelet pranë stadiumit, biletat do të shiten edhe:

Në Shkodër:

– Tek dyqani UNIVERSAL në adresën: Rruga Qemal Draçini, Tek Pallati “Exalco”

– Tek Market VLLAZNIA, në adresën: Tek kryqëzimi i Stacionit të Trenit, përballë Karburant Bolv-Oil.

Në Koplik:

– Tek VODAFONE SHOP,në Qendër të qytetit të Koplikut.

Në këto pika biletat do të shiten që nga dita e sotme, dt. 03 Tetor 2022 deri ditën e ndeshjes.

Ejae dhe ti!

Forca Vllaznia!