Partizani dhe Erzeni do të përballen me njëra-tjetrën në ndeshjen e javës së katërt në Kategorinë Superiore.

“Demat” do të kërkojnë të ruajnë startin perfekt që i ka mundësuar kreun e renditjes me një tjetër fitore në ditën e sotme.

Miqtë nga ana tjetër do të kërkojnë një tjetër rezultat pozitiv me Erzenin që ende nuk njeh humbje në këtë sezon të ri.

FORMACIONET ZYRTARE:

Partizani: Rexhepi, Hadroj, Bitri, Sota,Atanaskovski,Rrapaj,Telushi,Murataj,Da Silva,Cara,Skuka

Erzeni:Xhika,Iljazi,Krasniqi,Sadiki,Peposhi,Alan,Mehmeti,Kahrimanovic,Ademi, Nonato,Kadriu