Sulejman Starova mund të rikthehet në drejtimin e një skuadre në Kategorisë Superiore. “Panorama Sport” mëson ekskluzivisht se “Bobi” është kontaktuar orët e fundit nga drejtuesit e Kamzës.

Presidenti Naim Qarri i ka bërë ofertën dhe tashmë mbetet për t’u parë nëse Starova do të pranojë.

Në lojë për stolin e Kamzës është edhe Gugash Magani, i cili është takuar pak ditë më parë me presidentin Qarri.

Starova sezonin e shkuar pati një aventurë në Superligën Kosovare por që nuk përfundoi mirë dhe kohët e fundit ka qenë vetëm në rolin e analistit në studiot televizive, ndoshta ky është momenti i duhur të rikthehet si trajner.