Paulo Dybala, sulmues i Romës, reagoi në rrjetet sociale me një mesazh për shkarkimin e José Mourinhos, i cili u largua nga drejtimi teknik i Romës këtë të martë.

“Faleminderit Mister! Faleminderit për gjithçka… Puna me ju ishte një kënaqësi e madhe.

Faleminderit për këshillat dhe për çdo fjalë.

Ju uroj ju dhe ekipin tuaj më të mirën. Shpresoj të shihemi së shpejti”, ka shkruar argjentinasi në Instagram.