Dinamo pret në Durrës Vllazninë në sfidën e javës së 25-të të Superiores, me dy nga nga skuadrat më në formë të momentit në kampionat që hyjnë në fushë për tre pikët.

dinamo vllaznia

“Nëndetësja” vjen nga një fitore mes polemikash përballë Skënderbeut në transfertë, duke u bërë një pretendent i fort për “Final 4”.

Nga ana tjetër, kuqeblutë mundën Egnatian 2-1 në shtëpi dhe do të kërkojnë tre pikët e radhës në mënyrë që të parakalojnë dhe Partizanin në vendin e dytë.

REZULTATI LIVE:

DINAMO 0-1 VLLAZNIA