Kastrioti pret në Kamzë Partizanin në sfidën javës së 17-të të Superiores, me të dyja skuadrat që luajnë për dy objektiva të ndryshme.

Krutanët duan të arratisen nga zona e ftohtë e mbijetesës, me çdo gjë që sa vjen e bëhet më e vështirë për ta.

Nga ana tjetër, ekipi i Kolëlës do që të ruajë vendin e parë dhe të harrojë disfatqën nga Vllaznia javën e kaluar.

REZULTATI LIVE:

KASTRIOTI 1-1 PARTIZANI

Zogaj 66′ / Cara (P) 54′