Partizani pret sot në orën 17:00 Vllazninë për tu përballur në ndeshjen e dytë çerekfinale të Kupës së Shqipërisë.

Ndeshja e parë u mbyll me shifrat 3-1 në favor të kuqebluve dhe “demat” tashmë do të bëjnë të pamundurën për të përmbysur gjithçka dhe për të shkuar në gjysmëfinale.

LIVE PARTIZANI-VLLAZNIA 0-0