KRYESORE

Asnjë postim për tu shfaqur

FUTBOLLI I FEMRAVE

Vllaznia femra fiton edhe kupën e minifutbollit. Mund thellë 10-1 Tirana...

Vllaznia e femrave është shpallur fituese e të parës kupës minifutbollit të organizuar nga FSHF. Në ndeshjen finale të luajtur pasditen e sotme në...

HISTORI

error: NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR