Partizani i surprizon të gjithë me trajnerin e ri. “Panorama Sport” zbulon ekskluzivisht se sot do të prezantohet kapiteni legjendar i Brazilit, Karlos Dunga, i cili është shpallur kampion Bote në vitin 1994.

Dunga ka qenë edhe dy herë trajner i Brazilit në vitet 2006-2010 dhe 2014-2016. Gjithashtu ka drejtuar Sport Club Internacional në Brazil.

Sot në orën 13:00 ai pritet të prezantohet në stadiumin “Arena e Demave” nga presidenti Gazmend Demi si trajner i ri i të kuqve.